top of page

Zwrot i wymiana towaru

Klient będący Konsumentem oraz Przedsiębiorcą z uprawnieniami Konsumenta, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 30 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy nas o tym poinformować w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład poprzez pocztę elektroniczną lub formularz) w przeciągu 30 dni od daty otrzymania towaru.

Zwracany towar należy odesłać niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od niniejszej umowy.    

Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje, jeżeli zamówione produkty to rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.

Nie respektujemy zwrotu towarów używanych, otwieranych i których opakowanie zabezpieczające zostało naruszone.

Jak dokonać zwrotu towaru?  

                   

  1. Napisz do nas wiadomość a prześlemy Ci formularz zwrotu dla Twojego zamówienia. Wypełnij dokładnie formularz odstąpienia od umowy. Formularz możesz odesłać nam nam adres email lub wydrukować i dołączyć do przesyłki wraz ze zwracanymi produktami.

  2. Wyślij zwracany towar na adres: Sklep Migoya.pl, Kaczorowskiego 14/120, 15-375 Białystok
    z dopiskiem "Zwrot towaru". Produkt powinien być odpowiednio zabezpieczony i zapakowany, aby nie uległ uszkodzeniu. Koszt wysyłki towaru pokrywa Klient.

  3. Oczekuj na zwrot środków, który nastąpi w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy sprzedaży

 

Co dalej?

  1. W pierwszej kolejności po otrzymaniu przesyłki zweryfikujemy zwrot. Po pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu zostanie wystawiona korekta faktury sprzedaży, którą prześlemy na adres e-mail podany w zamówieniu.

  2. Zwrot środków zostanie dokonany nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy sprzedaży, przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Szczegółowe informacje dotyczące odstąpienia od umowy sprzedaży znajdują się w Regulaminie Sklepu (tutaj).

 

WYMIANA

Aby wymienić zakupiony towar, należy dokonać zwrotu produktu na powyższych zasadach zwrotu i następnie złożyć na stronie nowe zamówienie.

bottom of page