top of page

Formy Płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

1. Pobranie

Płacisz gotówką przy odbiorze paczki kurierowi lub w punkcie odbioru osobistego (kurier DPD, kurier InPost) . Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych opłat.
 


2. Płatność elektroniczna za pośrednictwem Fondy.

Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Fondy - jest to europejski operator, który w Polsce działa dzięki platformie Przelewy24. Obsługuje on takie formy jak np. BLIK, karty płatnicze, szybkie przelewy online. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swoją metodę i dokonujesz opłaty.

3. Szybki przelew za pośrednictwem Paypal.

Wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem serwisu Paypal. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie.

4. Klarna - kup teraz, zapłać za 30 dni!

Wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty. Klarna jest dostawcą płatności do ponad 200 tysięcy sklepów online i korzysta z niego ponad 90milionów konsumentów na całym świecie. Znana jest z oferowania zakupienia produktów teraz, a zapłaty za nie dopiero za 30 dni!

Metody płatności Fondy - Migoya.pl
metody płatności dostępne na Migoya.pl
Metody płatności Paypal - Migoya.pl
Platnosci Klarna Migoya.pl
Metody płatności Fondy - Migoya.pl
bottom of page